Dlaczego i jak pożyczyć online

Bankowość internetowa była od kilku lat organizacją, ale kredyty online były wolniejsze od zaimponowania.

Na szczęście, teraz jest wiele dobrych online kredytodawców do wyboru. Nie wystarczy wypełnić te same stare formularze dla swojego banku (który zostanie zweryfikowany przez urzędnika pożyczki bankowej) – prawdziwe pożyczkodawcy online zmieniają sposób wypożyczenia.

Korzyści z wypożyczenia online

Jak online pożyczkodawca różni się od banku, nad którymi pracujesz od lat?

Najnowszy pokolenie kredytodawców koncentruje się na ułatwianiu wypożyczenia.

Szybka akceptacja: pożyczkodawcy online mogą powiedzieć mniej lub bardziej natychmiast, niezależnie od tego, czy został zatwierdzony, ile można pożyczyć i jakie płatności będą wyglądać z http://www.oszustwo.net/pozyczki-online/.

Większość tradycyjnych banków jest inna: prawdopodobnie możesz wypełnić aplikację online, ale może to zająć trochę czasu, aby uzyskać odpowiedź (ktoś może potrzebować przeglądu aplikacji, a być może będziesz musiał odwiedzić oddział bezpośrednio).

Lepsze stawki: zawsze płacą za zakupy, a kredytodawcy online często pobierają opłatę niższą niż płacisz gdzie indziej. Powinieneś zobaczyć niższe oprocentowanie i mniejsze opłaty za usługi (jeśli takie istnieją).

To nie jest łatwe do znalezienia najlepszego kredytu.
To nie jest łatwe do znalezienia najlepszego kredytu.

Kredytodawcy online nie mają takich samych kosztów, jak banki i związki kredytowe z oddziałami fizycznymi i nie ponoszą takich samych kosztów regulacyjnych. W końcu oznacza to, że możesz zapłacić mniej.

Łatwiejsza akceptacja: banki i związki kredytowe z biegiem lat osłabły.

Łatwo jest uzyskać pożyczkę, jeśli masz duży kredyt. Ale jeśli nadal budujesz kredyt lub ostatnio ciężko doświadczasz, standardowy wynik FICO nie przyniesie żadnych korzyści. Kredytodawcy online są bardziej skłonni zatwierdzać niższe oceny kredytowe i używać „alternatywnych” informacji w celu oceny wiarygodności kredytowej (takich jak płatności z tytułu użyteczności, a nawet dane z sieci społecznościowych).

Pożyczki bez zabezpieczenia: większość kredytów online jest niezabezpieczona, co oznacza, że ​​nie zastrzegasz zabezpieczenia, aby uzyskać zgodę. To może uczynić je bardziej bezpiecznymi niż pożyczeniem od Twoich aktywów.

Jeśli nie spłacisz niezabezpieczonej pożyczki, twoje oceny kredytowe spadną (między innymi), ale samochód nie zostanie odzyskany i nie będziesz musiał stawić czoła wykluczeniu.

Jak pożyczać

Uzyskiwanie pożyczki online jest podobne do uzyskania pożyczki gdziekolwiek indziej – choć prawdopodobnie będzie łatwiej. Musisz podać dane osobowe, takie jak numer i adres ubezpieczenia społecznego.

W zależności od pożyczkodawcy musisz także dostarczyć informacje finansowe (takie jak informacje o Twoim zadaniu i przychodach, wydatki itp.).

Aby zacząć, po prostu wybierz kredytodawcę i zastosuj. Proces trwa około 10-15 minut. Pomysły na kredytodawców, czytaj dalej.

Kredyty z Marketplace

Najlepsze kredyty online pochodzą od nietradycyjnych pożyczkodawców. Innymi słowy, twój bank lokalny lub związek kredytowy prawdopodobnie nie jest zaangażowany, ani duże banki, które słyszysz każdego dnia.
Nowi kredytodawcy koncentrują się wyłącznie na tworzeniu konkretnego rodzaju pożyczki. Nie chcą oferować rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, kart kredytowych czy usług biznesowych.

Najwcześniejsi kredytodawcy na tej przestrzeni to agencje typu „peer-to-peer” (P2P), a te nadal są świetnymi wariantami zaciągania pożyczek, zajrzyj tutaj: http://www.oszustwo.net/creditstar/

Klub pożyczkowy i Prosper powinny być u szczytu listy, gdy kupujesz pożyczki online.

Pożyczkodawcy P2P zaczęli korzystać z modelu „eBay for Loan”: każdy mógłby ubiegać się o pożyczkę, tworząc publiczny list z prośbą o pieniądze, a każdy mógł licytować pożyczać (wybierając stopę procentową, którą chcieli zarobić, Najniższe stopy procentowe dostępne). Z biegiem czasu system stał się bardziej złożony.

W niektórych przypadkach jednostki nie prowadzą już pożyczania – banki i inne duże instytucje są źródłem finansowania kilku prominentnych kredytodawców na rynku.

Choć Klub Kredytowy i Prosper mogą być wykorzystane w dowolnym celu, nowsze pożyczkodawcy próbują pożyczać pożyczki – a czasami lepiej, jeśli dopasujesz kredyt do swojej obsługi. Na przykład SoFi zaczęła robić kredyty studenckie (a teraz kredyty hipoteczne, kredyty osobiste i inne), podczas gdy Kabbage i OnDeck prowadzą pożyczki biznesowe.

Szukaj kredytodawców, porównaj oferty i idź z najlepszymi.

Oczywiście, chcesz zbadać pożyczkodawcę, aby upewnić się, że współpracujesz z renomowaną firmą.

Unikaj wypłaty pożyczki

Szukając kredytów online, znajdziesz wiele wyników dla pożyczek, które są zasadniczo pożyczki wypłaty. Są to niedrogie pożyczki krótkoterminowe, które zazwyczaj prowadzą do powstania drogiej spirali zadłużenia.

Możesz zidentyfikować te pożyczki (aby uniknąć) następujące sposoby:

Bardzo krótkie terminy: wypłaty pożyczki spłacają się w ciągu miesiąca. Poszukaj pożyczek, które wykonujesz w ciągu kilku lat z miesięcznymi płatnościami (i możesz spłacić wcześnie bez jakiejkolwiek kary przedpłaty)

Wysokie oprocentowanie lub opłaty: znowu rozejrzyj się. Kredyty pożyczkowe będą znacznie droższe od kredytodawców rynku. Możesz otrzymać kartę kredytową i płacić 20% APR, a wiele kredytów online kosztuje znacznie mniej.

Jeśli masz zamiar zapłacić więcej niż to, prawdopodobnie masz złą robotę.

Brak kontroli kredytowej: faktem jest, że potrzebujesz przyzwoitego (ale nie wielkiego) kredytu, aby uzyskać przyzwoitą pożyczkę z http://www.oszustwo.net/kredito24/.

Każdy, kto ci pożyczy, nie sprawdzając swojego kredytu, bierze pod uwagę ryzyko – i spodziewają się, że zostaną wynagrodzeni za to ryzyko.

Płatności z góry: nie pożyczyć od kredytodawcy online, który wymaga płatności z góry. Legitymacyjni kredytodawcy mogą pobierać opłaty, ale te opłaty pochodzą z Twoich pożyczek. „Oszustwa z góry zaliczki” są znane ze względu na zażądanie przekazania pieniędzy, a następnie w zamian za dostarczenie niczego.

Dolna linia

Aby uzyskać wielką pożyczkę, musisz robić zakupy, a kredytodawcy internetowi muszą być uwzględnieni w wyszukiwaniu. Trzymaj się z renomowanymi kredytodawcami i powinieneś być w stanie uniknąć kłopotów.

Sprawdź w banku, gdy jesteś na to, i idź z kimkolwiek traktuje cię najlepiej. Banki nadal świadczą cenne usługi i mogą pomóc zaoszczędzić czas (jeśli nie pieniądze) – ale nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem przy wypożyczeniach, bezpośrednio do źródła http://www.oszustwo.net/.